EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Katalog firem  ::  Vyhledávání  :: 

Katalog firem v oboru úspory energie a obnovitelné zdroje energie

Přidat firmu

Chcete přidat Vaši firmu do katalogu? Přečtěte si podmínky. Poté vyplňte on-line formulář. Pomocí formuláře nám můžete také oznámit změny Vašich údajů.

Firmy vyhovující výše zadaným kritériím

ALTERM spol. s r.o.

U Trati 40a
Praha 10
telefon: 274 775 117, 274 775 122
více >>
Poradenství, návrh, montáž a servis systémů s tepelnými čerpadly pro vytápění, ohřev TUV a bazénů, kombinované systémy tepelných čerpadel se slunečními kolektory. Poradenství, návrh, montáž a servis systémů slunečních kolektorů pro ohřev TUV, bazénů a přitápění, kombinace systémů s fotovoltaickými panely. Poradenství, návrh, montáž a servis systémů s fotovoltaickými panely.
výrobky: Výroba mikroprocesorových solárních regulací SCAR 10, SCAR 20.

Antnoín Hrabec Ing. - Varmexin

Na Bařině 238
Borkovany
telefon: 603 816 208
více >>
Solární termické systémy, tepelná čerpadla, rekuperační větrání.

Enco-tepelná technika s.r.o.

Želénky 19
Zabrušany
telefon: +420606746456
více >>
Dodáváme tepelná čerpadla, automatické kotle, solární systémy a ostatní techniku pro vytápění domů a budo. Provádíme elektrotechnické a topenářské práce.Instalujeme topné systémy, podlahové vytápění. Poskytujeme servis tepelné techniky, klimatizací a chladírenského zařízení.

GEROtop spol. s r.o.

Kateřinská 589
Stráž nad Nisou - Liberec
telefon: 485 148 723
více >>
Nabízíme kompletní služby v oblasti řešení primárních okruhů systému země-voda pro tepelná čerpadla (všechny druhy). Poradenství, dimenzování, TRT test - teplotní odezva vrtů pro TČ, dodávky ziskových částí, sondy, vystrojení vrtů, plošné kolektory, potrubí. Vše pro studny od firmy STÜWA.

NIBE Energy Systems

Dražice 69
Dražice, pošta Benátky nad Jizerou
telefon: 326 373 801,2
více >>
Švédská tepelná čerpadla země-voda, voda-voda, vzduch-voda, tepelná čerpadla pro řízené větrání. Poradenství i instalace na klíč.

UNEGO - užití netradiční energie

Na Nivách 16
Samotišky u Olomouce
telefon: 602402816, 585383305
více >>
Projekty, prodej, montáž, servis - montáž solárních systémů - TUV, ÚV, bazény, aquaparky, penziony, montáž podlahového a stěnového vytápění - UNIVERSA, montáž kondenzačních plynových kotlů - GEMINOX, montáž tepelných čerpadel - vzduch - voda - PZP Semechnice, větrání s rekuperací tepla - decentrální, centrální „Lossnay“, nízkoenergetické a pasivní domy - koordinace, realizace

VESKOM ENGINEERING, s. r. o.

Sirotkova 54
Brno-Žabovřesky
telefon: 541421177
více >>
Švédská tepelná čerpadla IVT – projekt, dodávka, montáž, servis, odborné poradenství. Kompletní dodávka na klíč – vytápění a chlazení rodinných domů, administrativních a průmyslových objektů.

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect