EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Katalog firem v oboru úspory energie a obnovitelné zdroje energie  :: 

Katalog firem v oboru úspory energie a obnovitelné zdroje energie

Přidat firmu

Chcete přidat Vaši firmu do katalogu? Přečtěte si podmínky. Poté vyplňte on-line formulář. Pomocí formuláře nám můžete také oznámit změny Vašich údajů.

Zaměření Katalogu firem

Katalog firem na stránkách www.ekowatt.cz je oborovým seznamem firem v oblasti energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie a patří k nejnavštěvovanějším stránkám našeho webu. Katalog firem je rozčleněn do tematických kategorií a soustřeďuje kontaktní informace, odkazy na www stránky a stručný popis činnosti firem působících v oboru energetických úspor a využití obnovitelných zdrojů energie.

Vyhledávání v Katalogu firem

Katalog umožňuje vyhledávat firmy podle oboru (tematických kategorií), podle regionu (kraje), ve kterém firma působí, a také pomocí fulltextového vyhledávání (zadáním klíčového slova).

SEO optimalizace vašich www stránek

Katalog firem je rovněž účinným nástrojem pro tzv. SEO optimalizaci Vašich stránek, tedy pro zlepšení úmístění Vašich stránek v internetových vyhledávačích. Každý záznam v našem Katalogu firem je opatřen tzv. SEO odkazem. Díky vysoké návštěvnosti našich stránek, tematicky zaměřenému obsahu a této SEO optimalizaci získá odkaz zařazený do Katalogu firem větší váhu ve fulltextových vyhledávačích.

Podmínky pro zařazení do Katalogu firem

  1. Do Katalogu firem může být zařazen záznam firmy, jejíž působnost spadá alespoň do jedné z tematických kategorií Katalogu firem.
  2. Základní poplatek za zveřejnění záznamu v Katalogu firem je 590,- Kč/rok. Tento poplatek zahrnuje zařazení do jedné tematické kategorie katalogu. Zveřejnění záznamu v každé další kategorii je zpoplatněno 290,- Kč/rok. Tyto ceny jsou bez DPH. Poplatek se platí jednou ročně na základě vystavené faktury.
  3. Další pobočka se do katalogu přidává jako nový záznam. Tento záznam je zpoplatněn částkou 290,- Kč/rok (bez DPH) pro jednu kategorii. Každá další kategorie stojí 290,- Kč/rok (bez DPH).
  4. Záznam je v Katalogu zveřejněn poté, co zájemce vyplní on-line formulář pro zadání firmy do Katalogu a zaplatí fakturu, kterou obdrží na základě odeslání formuláře.
  5. Katalog firem je pravidelně aktualizován. Požadavky na aktualizaci údajů zaslané v průběhu roku prostřednictvím on-line formuláře budou zapracovány a zveřejněny nejpozději do 7 pracovních dnů.

Máte-li zájem o zařazení vaší firmy do Katalogu firem, vyplňte laskavě on-line formulář.

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect