EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Novinky a články  ::  Rekonstrukce veřejných budov - nová výzva OPŽP má výhodnější podmínky  :: 

Novinka EkoWATTu

Rekonstrukce veřejných budov - nová výzva OPŽP má výhodnější podmínky

3. 5. 2019 Poslední možnost získat peníze na rekonstrukce veřejných budov má výhodnější finanční podmínky než výzva předešlá. Nově lze získat peníze též na instalaci stínění (vnější žaluzie) a instalaci úsporného osvětlení. Zároveň došlo k navýšení limitů uznatelných výdajů pro zateplení střechy, obálky budovy, podlah i oken a dveří o 15%. Dalších 5% bonus můžete získat při instalaci OZE. Při samostatné výměně zdroje došlo k navýšení max. dotace na 60%.

Výzva je jako předešlé výzvy určena vlastníkům "veřejných budov", tedy škol, školek, sportovních hal a sokoloven, domů dětí a mládeže, objektů soc. péče, domovů pro seniory atd. Oprávněný vlastník je každý veřejný subjekt, tedy např. města a obce, kraje, církve, občanská sdružení - podrobně viz text výzvy.
Obdobná výzva je vyhlášena pro státní instituce, jedná se o výzvu č. 135.

Nabízíme vám konzultaci k projektu, návrh ekonomicky vhodných opatření, zpracování energetického posudku a podání žádosti a spolupráci při projektové přípravě a realizaci projektu.

Odkaz: Výzva 121.

 

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect