EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky

Poradna EKIS OLD

EKIS

Na provoz poradenských středisek EKIS finančně přispívá Ministerstvo průmyslu a obchodu z dotačního programu EFEKT.

Položit dotaz

Nový dotaz nám můžete zaslat přes on-line formulář.

EkoWATT od roku 1996 funguje jako Energetické Konzultační a Informační Středisko (EKIS) a poskytuje veřejnosti bezplatné poradenství v oblasti energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Konzultace vykonává tým odborných poradců.

Osobní konzultace EKIS

Konzultace poskytujeme v našich poradenských střediscích v Praze, Českých Budějovicích a Jablonci nad Nisou. Na konzultaci je třeba se předem telefonicky objednat. Provoz poradny je podpořen ze státních prostředků a jeho kvalita je monitorována MPO ČR. Poskytnutí bezplatného poradenství je proto vázáno na poskytnutí osobních údajů klienta (jméno, adresa, kontaktní telefon), nutných pro případné zpětné ověření identity klienta.

On-line poradna i-EKIS

Dříve než nám pošlete svůj dotaz, projděte starší odpovědi v poradně. Naše on-line poradna obsahuje několik tisíc odpovědí. Je tedy pravděpodobné, že obdobný dotaz byl již zodpovězen. Dotazy můžete procházet podle tematických kategorií nebo vyhledávat fulltextově.

Pokud ve starších odpovědích nenacházíte potřebné informace, můžete nám zaslat dotaz přes on-line formulář. Dotazy do poradny nám neposílejte e-mailem, ale výhradně prostřednictvím výše uvedeného formuláře.

Odkazy

Vyhledat dřívější dotazy ostatních uživatelů si můžete ZDE.

Položit nový dotaz do naší poradny můžete ZDE.