EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky

Poradenství pro malé a střední podniky

Komu je služba určena?

  • malé, střední a začínající podniky

Změna je příležitost ke zlepšení. Pomůžeme Vám ji maximálně využít.

EkoWATT nabízí poradenství v oblasti strategického plánování, projektového a strategického řízení, investičního plánování a tvorby podnikatelských záměrů pro malé, střední a začínající podniky. Odborné konzultace zajišťují naši poradci zařazení v Národním registru poradců CzechInvest v oboru energetika se specializací na tvorbu podnikatelských záměrů a studií proveditelnosti, investiční plánování, projektové a strategické řízení a řízení změn.

Každá organizace prochází změnami, které mohou být méně či více zásadní. To vyvolává nutnost změn vnitřních procesů a řízení. Impulsem k takové změně může být např. zavádění nové technologie, poptávka po novém produktu, organizační změny, změny vlastnictví či neefektivita a nepružnost podniku a potřeba jeho restrukturalizace.

Úspěšně zvládnout zásadní a důležité změny v organizaci znamená změny plně řídit, mít je pod kontrolou a dotáhnout je do úspěšného konce, a to v daný čas a s naplánovanými zdroji.

Řízení změn může přinést zásadní proměnu a zlepšení vnitřních procesů a řízení podniku a tím i větší flexibilitu a konkurenceschopnost. Lze použít pro jednorázové zásadní změny (Business Process Reengineering) i pro postupné zlepšování (Business Process Improvement).

Máte-li zájem o více informací nebo o objednání služby, vyplňte prosím poptávkový formulář.

 

Související služby

Energeticko-ekonomická optimalizace projektu domu

Optimalizace projektu novostavby nebo rekonstrukce domu ušetří až desítky procent provozních nákladů na energie.

Energetický audit budov

Energetický audit navrhne opatření na úspory energie v budově.

Dotace a financování energetických projektů

Pomůžeme vám se získáním dotace - programy EKO-ENERGIE, OPŽP, PANEL, SFŽP.

Studie energetických úspor ve výrobě, podnikových a administrativních budovách

Úspory energie ve výrobě, skladovacích a logistických centrech a administrativních budovách s možností optimalizace spotřeby energií a provozních a investičních nákladů.

Příprava a hodnocení podnikatelských záměrů a studie proveditelnosti

Důkladné vyhodnocení podnikatelského záměru je základem dobré investice.

další služby >>