EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Novinky a články  ::  Příběhy domů 2023 - konference a exkurze o novostavbách i rekonstrukcích řešených v duchu trvale udržitelné výstavby 22. - 23. dubna 2023    :: 

Novinka EkoWATTu

Příběhy domů 2023 - konference a exkurze o novostavbách i rekonstrukcích řešených v duchu trvale udržitelné výstavby 22. - 23. dubna 2023  

31. 3. 2023 Příběhy domů 2023
22. - 23. dubna 2023  

Již sedmý ročník víkendového semináře o trvale udržitelném stavitelství.

V sobotu proběhne série přednášek o novostavbách i rekonstrukcích řešených v duchu trvale udržitelné výstavby se zaměřením na využití zejména přírodních materiálů. Přednášet budou stavebníci společně s architektem či projektantem.

V neděli se konají celodenní exkurze po Středočeském kraji. Výlet společným autobusem na návštěvu do několika vybraných domů. Po domech účastníky provedou jejich majitelé a někde i stavitelé či projektanti. Takto je možné nejlépe načerpat inspiraci konkrétních řešení, zažít si působení přírodních domů na vlastní kůži. Místo a čas odjezdu budou upřesněny přihlášeným účastníkům.

Navíc se můžete těšit na odborné přednášky spojené s aktuálními trendy z oblasti udržitelného stavitelství. V rámci semináře bude prostor pro společnou diskuzi, o přestávkách možnost osobní konzultace s odborníky.

Bližší info, podrobný program a přihlášku najdete na: www.pribehydomu.cz

Místo konání | Václavské náměstí 833/31, Praha, 110 00
Pořádá | Spolek Ekodům, http://www.sdruzeni-ekodum.cz/ Tereza Klinkerová
e-mail: sdruzeniekodum@gmail.com  tel: 733251047

Odkaz: Podrobné informace, program a přihláška:

 

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect