EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Média  :: 

Média

V případě zájmu o publikaci článků EkoWATTu ve vašem médiu nás kontaktujte.

Tiskové zprávy

EKOWATT ZAHÁJIL DALŠÍ FÁZI CERTIFIKACE BREEAM IN USE PRESTIŽNÍHO BYZNYS CENTRA V MOSKVĚ

10. 2. 2014 V loňském roce EkoWATT zpracoval certifikaci BREEAM In Use pro prestižní byznys centrum Romanov Dvor v Moskvě. Certifikace proběhla v novém formátu BREEAM In Use International a zařadila se mezi první padesátku budov na světě, které byly certifikovány v tomto novém schématu. V letošním roce bude certifikace rozšířena na oblasti managementu a vnitřní organizace. EkoWATT se tak stává jedinou tuzemskou firmou, která realizuje certifikaci BREEAM In Use International ve všech třech částech Part 1, 2, 3.

Nahrazení průkazů energetické náročnosti budov pouhým dokládáním faktur odporuje Evropské směrnici

18. 4. 2013 Ministerstvo průmyslu a obchodu předložilo návrh, který by vlastníkům nemovitostí umožnil vpodstatě ve všech případech nahradit průkazy energetické náročnosti při prodejích a nových pronájmech posledními třemi ročními vyúčtováními za energie. Návrh usiluje o zjednodušení podmínek pro majitele nemovitostí, bohužel však odporuje původnímu účelu směrnice evropské komise, kvůli které byla novela zákona o hospodaření s energií přirpavena. Průkazy energetické náročnosti slouží k objektivnímu porovnání nabízené nemovitosti a roční vyúčtování za energie nemohou tyto údaje poskytnout.

Zahájení vzdělávacího projektu pracovníků EkoWATTu v oblasti environmentálních technologií

8. 2. 2013 Od začátku roku probíhá vzdělávací projekt, podpořený z programu OPPA. Cílem projektu je zvýšení odborné kvalifikace pracovníků EkoWATTu a rozvoj lidských zdrojů , které přispěje k rozvoji podnikání v oblasti environmentálních technologií a rozvoji výzkumu a vývoje v této oblasti a k prohloubení spolupráce mezi veřejným (FEL ČVUT) a podnikatelským sektorem. EkoWATT CZ tak bude moci svým zákazníkům nabízet nejmodernější technologie, inovace a environmentální řešení v oblasti energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie, ve které společnost EkoWATT CZ podniká.

EkoWATT nabídne bezplatné energetické poradenství na výstavě HOBBY podzim 2012 na Výstavišti v Č. Budějovicích

11. 10. 2012

Od čtvrtka 18. 10. do neděle 21. 10. budou moci lidé využít bezplatné energetické poradenství na stánku EkoWATTu na výstavě HOBBY podzim 2012 v Č. Budějovicích. Stánek bude v pavilonu Z a poradenství bude poskytováno po celou dobu výstavy.

další tiskové zprávy >>

EkoWATT v médiích

Karel Srdečný v pořadu "Káva o čtvrté" na ČR Dvojka

1. 2. 2018 Karel Srdečný, expert EkoWATTu, debatoval se členem ERÚ René Nedělou na téma ceny elektřiny v pořadu ČR Dvojka "Káva o čtvrté". Záznam z besedy si můžete poslechnout zde: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3976145

Související odkaz: Záznam z besedy si můžete poslechnout zde:

Rozhovor s Karlem Srdečným v Lidových novinách

21. 4. 2015 Vyrábět si vlastní elektřinu se zatím vyplácí jen za použití dotací, říká v rozhovoru energetický expert EkoWATTu.

Související odkaz: Celý text článku v Lidových novinách

Co vše nebude fungovat v případě blackoutu?

30. 1. 2014 EkoWATT v pořadu ČRo Kontakt Dvojky: Co vše nebude fungovat v případě blackoutu?

Související odkaz: http://www.rozhlas.cz/dvojka/kupredudominulosti

 

další články EkoWATTu v médiích >>

 

Loga a ikony pro váš web  l  Mapa stránek  l  Kontakt
© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect