EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Tiskové zprávy  ::  Zájemci o energetické úspory a obnovitelné zdroje energie mohou využít nový Katalog firem  :: 

Tisková zpráva EkoWATTu

Zájemci o energetické úspory a obnovitelné zdroje energie mohou využít nový Katalog firem

2. 3. 2010 - Praha

EkoWATT začátkem roku spustil na adrese www.ekowatt.cz/cz/katalog-firem novou verzi Katalogu firem v oboru energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Katalog je přehledně rozčleněn do patnácti tematických kategorií a soustřeďuje kontaktní informace, odkazy na www stránky a stručný popis činnosti firem. Vyhledáván je především zájemci o realizaci úsporných opatření či využití obnovitelných zdrojů energie.

Nová verze katalogu přináší uživatelům přehlednější a podrobnější tematické členění, díky kterému zájemce lépe najde svého dodavatele. Kromě toho funguje samozřejmě i fulltextové vyhledávání a vyhledávání firem podle kraje.

Novinou je také tzv. SEO optimalizace – každý záznam v katalogu je opatřen tzv. SEO odkazem. Díky poměrně vysoké návštěvnosti stránek, tematicky zaměřenému obsahu a této SEO optimalizaci získá odkaz zařazený do Katalogu firem větší váhu ve fulltextových vyhledávačích.

Oborový katalog firem EkoWATT sestavuje od roku 1992. Nejprve vycházela pouze tištěná verze, později přibyl internetový on-line katalog. Stránky katalogu www.ekowatt.cz/cz/katalog-firem patří v posledních letech mezi nejnavštěvovanější stránky našeho webu.

Ke stažení: TZ: Zájemci o energetické úspory a obnovitelné zdroje energie mohou využít nový Katalog firem

 

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect